Täna lõpetas rohelises vaid Riia börs, mis tõusis 0,22%. Balti koondindeks sulgus langusega -0,36%, Tallinna börs taganes -0,4% ja Vilniuse börs lõpetas langusega -0,12%.
Veebruari majandusaruannete turmtules kasvas pisut ka Balti börsi käive. Aktsiahindades näitasid Tallinna börsil enim kasvu kinnisvaraettevõtted, pankade aktsiahinnad lonkisid kõige lõpus. Esimesed dividendide ettepanekud tulid Tallinna Kaubamajalt, Merko Ehituselt, Enefit Greenilt ja LHV Groupilt.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.