USA suurpangal oli ajaloo parim aktsiatega kauplemise kvartal
USA suurpanga Goldman Sachsi aktsiakauplejad saavutasid Wall Streeti ajaloo suurima tulukasvu, kuna Trumpi administratsiooni kaubandussõjast tingitud volatiilsus tõi üksuses kaasa teise järjestikuse rekordilise kvartali.
Goldman Sachsi aktsiatega kauplemise tulu teises kvartalis oli 4,3 miljardit dollarit.
Foto: Reuters/Scanpix
Kolmapäeval avaldatud andmete kohaselt oli panga teise kvartali aktsiatega kauplemise tulu 4,3 miljardit dollarit, vahendas Bloomberg. See on umbes 600 miljonit dollarit suurem kui analüütikute ootused ja 100 miljonit dollarit suurem kui esimese kvartali kogutulu. See tõstis ka perioodi kasumi ootustest kõrgemale.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.