Veel enne jõule lubab börsile tulla Volvo Cars, mis on suurematest autotootjatest esimene, mis nii selgelt kursi elektriautodele võttis. Sellest tõotab tulla Euroopas selle aasta ja Rootsis Telia börsile viimise järel üks läbi aegade suurimaid IPO-sid ehk aktsiate esmaspakkumisi. Kuid sellega on seotud ka hulk küsimärke.
Elektriautode tootja Nio teise kvartali kahjum oli oodatust väiksem, ettevõtte teatel ootavad nad praeguses kvartalis suuremat käivet, sest nõudlus autode järele on kasvanud ning tarneahel paraneb, vahendab MarketWatch.
Ratsionaalseid argumente, miks karta diisel- või bensiinimootoriga auto soetamist, praegu ei ole. Samas tasub arvestada ka emotsionaalseid põhjusi, kirjutab pikaaegne automüüja, automüügiplatvormi Modera juht Raido Toonekurg.
Kuulus riskifondi juht Cathie Wood ütles, et ta müüks järgmisel aastal Tesla positsiooni juhul, kui selle aktsia jõuab tema viie aasta hinnasihini, vahendab Bloomberg.
General Motors seadis eile omale ühe ajaloo ambitsioonikaima eesmärgi – investoritele öeldi, et 2030. aastaks plaanitakse käivet kahekordistada, milleni peaks aitama jõuda elektriautode müümine, vahendab Wall Street Journal.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.