DPD Eesti pakivedu on juba alates aastast 2013 süsinikuneutraalne, õhku paiskunud CO2 neutraliseeritakse investeeringutega keskkonnaprojektidesse. Aastaks 2040 püüab ettevõte aga 90% ulatuses vähem heidet tekitada, et neutraliseerida jääks vaid 10%.

- DPD Eesti personali- ja jätkusuutlikkuse juht Annika Oruaas rääkis saates ka CO2 standardi loomisest pakiveoettevõtetele.
- Foto: DPD Eesti
Juba täna on kullerettevõtte DPD firma personali- ja jätkusuutlikkuse juhi Annika Oruaasa sõnul kõige keskkonnasõbralikum teenus turul. Ent tegevusi ja projekte, mis kestlikke väärtusi peegeldaks ja aitaks DPDl olla veelgi vastutustundlikum ettevõte, tuleb aina juurde ja nendest kuuleb lähemalt saates "Jätkusuutlik ja roheline".
Näiteks kuulub DPD sõidukiparki täna 19 elektriautot, aastaks 2040 veetakse pakke ainult ja ainult elektrikaubikutega.
Rõõmude kõrval räägime saates ka muredest, mis kestlikkuse teekonnal ette on tulnud, ja vaatleme DPDd kui tööandjat.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Saadet juhib Mai Kroonmäe.
Kuula siit:
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!