• OMX Baltic0,02%308,21
  • OMX Riga0,2%901,86
  • OMX Tallinn0,13%2 105,21
  • OMX Vilnius0,08%1 451,62
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,78%10 542,97
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,61
  • OMX Baltic0,02%308,21
  • OMX Riga0,2%901,86
  • OMX Tallinn0,13%2 105,21
  • OMX Vilnius0,08%1 451,62
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,78%10 542,97
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,61
Infotehnoloogia ettevõte Datel juhatuse liikme Triin Sepa sõnul ostab ta piima vähem kui enne.
„Kuna piima hind on suhteliselt kõrge ja toode säilib vähe, siis nüüd ostame piima vähem kui enne, et seda mitte raisku lasta,“ vastas Triin Sepp aripaev.ee päevaküsimusele, kui palju oled nõus poes piima eest maksma?
Sepp lisas, et praegu maksab piima poes olenevalt pakendist ja tootjast 10-15 krooni liitri kohta. Kui aga piima hind veelgi tõuseks, ei jätaks naine piima perekonna päevamenüüst välja, kuid ohjeldamatult tarbimist ei oleks.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele