• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,73%10 538,07
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,02
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,00%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,73%10 538,07
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,02
Kuigi valitsusele ei meeldi kava võtta kasutusele haigekassa reservid, otsustas sotsiaalminister Hanno Pevkur taas selle plaaniga valitsuse ette minna, kirjutab Postimees.
"Kindlasti võtab haigekassa nõukogu kasutusele reserve. Küsimus on selles, millises summas neid kasutusele võetakse ja milliste kulutuste katteks," rääkis sotsiaalminister Hanno Pevkur täna riigikogu infotunnis.
Pevkuri sõnul puudub tal veel teadmine, kui palju raha on vaja juurde küsida, sest uut lisaeelarvet veel pole, kuid Pevkuri sõnul tundub talle täna, et reservist võtta lubatud 12 miljonist ei piisa, kuna rahandusminister teatas sotsiaalmaksu jätkuvast vähenemisest.
"Kui valitsus in corpore otsustab, et haigekassa ei võta reserve kasutusele, siis peab valitsus ka in corpore võtma selle vastutuse, et tuleb haigekassa eelarvest midagi kärpida," sõnas Pevkur.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele