Investeerimispankur Rain Lõhmuse sõnul ei tuleks uuelt aastalt midagi oodata, sest mida ettevõtja ise teeb, seda ta ka saab.
"Minu filosoofia on selline, et ei peaks kelleltki midagi ootama," ütles Lõhmus vastuseks küsimusele, mida võiks ettevõtja oodata 2010. aastalt. "Mida ise teed, seda ka saad."
Äripäeva küsimusele, mida peaks ettevõtja siis tuleval aastal tegema, vastas Lõhmus: "Ettevõtjaid on erinevaid, õnneks ei tee kõik ühte asja, kuid tegema peaks seda, mida hästi oskad ja mille järele on vajadus. Mina ei taha siin kedagi õpetama hakata."
Lõhmus lisas, et see, kas laieneda või veel kulusid kokku tõmmata, sõltub ettevõtte tegevusalast. "Muidugi peaks alati mõtlema laienemise peale, kuid ka kulude kärpimisest võib lühiajaliselt head efekti olla. Ei saa välistada, et teatud valdkondades tuleks ka veel kulusid kokku tõmmata," rääkis ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
"Vaadates aga jõulumeeleolu, oli see sel aastal hulga optimistlikum kui aasta tagasi," sõnas Lõhmus.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!