• OMX Baltic0,13%308,55
  • OMX Riga0,02%900,22
  • OMX Tallinn0,12%2 105,16
  • OMX Vilnius0,23%1 453,78
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,38%10 500,92
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,43
  • OMX Baltic0,13%308,55
  • OMX Riga0,02%900,22
  • OMX Tallinn0,12%2 105,16
  • OMX Vilnius0,23%1 453,78
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,38%10 500,92
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,43
Vallalt pole ma teenet küsinud, kuna ma ei pea seda eetiliseks, ütles Räpina Paberivarik AS juht Mihkel Peedimaa.
"Ei ole küll põhjust olnud oma vallalt teenet küsida," vastas Peedimaa Äripäeva küsimusele, mida olete küsinud oma vallalt teeneks? 
Tema sõnul vallalt teene küsimine 100% eetiline ei ole. "Täiesti kahe otsaga teema. Ei ole ju sellest keegi kahju saanud peale selle, et see lihtsalt ei ole seaduslik."
"Ise pole ma vallalt teenet küsinud, kuna ma ei pea seda eetiliseks ja leian, et pean enda asjadega ise hakkama saama," ütles Peedimaa.
 
Autor: Kadrin Karner, Katre Pilvinski

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele