• OMX Baltic−0,02%308,1
  • OMX Riga0,25%902,37
  • OMX Tallinn0,07%2 104,12
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,29%10 491,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,16
  • OMX Baltic−0,02%308,1
  • OMX Riga0,25%902,37
  • OMX Tallinn0,07%2 104,12
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,29%10 491,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,16
Tokyos elav eestlane kirjeldab Facebookis, et temaga on kõik korras ning sajad inimesed jalutavad täna koju, sest ühistransport ei sõida.
Kuus tundi tagasi teatas naine: "Kus alles raputas, asjad kontoris kukkusid. Telefoniühendust pole."
Nelja tunni eest lisas ta: "Ükski rong ei sõida koju, tuleb jala mina, 3 tundi jalutamist".
Kolm tundi tagasi kirjutas ta: "Jälle tabamus, kõik on korras, aga oleme kontoris kinni, tuleb pikk pikk jalutuskäik koju. Igasugu lõbustuspargid kannatab ära, aga suur maavärin on ikka kole."
Tunni eest jäetud sissekanne: "Jõudsin Ikebukurosse Hanzomonist. Edasi peab minema Akabanesse. Sajad inimesed kõnnivad täna koju!"
Praeguseks hetkeks on maavärinast ja hiidlainest möödas juba pool päeva ning Jaapanis on saabunud pime õhtuaeg.
 

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele