Solaris Kino OÜ juhatuse liikme Tiina Drui sõnul on kinos iga ilmaga palju inimesi, vihmane ilm aga muidugi tuleb ainult kasuks.
"Kinos on iga ilmaga palju inimesi, külastajate puuduse üle me ei kurda. Vihmane ilm tuleb muidugi ainult kasuks," kommenteeris Drui ja lisas: "Võrreldes eelmise aasta sama ajaga ei ole numbrid väga palju ilusamad."
Ta lisas, et külastajate arv oleneb filmist: kõige rohkem toob kinno tore perefilm, näiteks sel suvel „Jääaeg 4“ ja eelmisel „Autod 2“. "Pigem on märgata, et mais ja septembris on kinos vähem inimesi, mai esimesed ilmad mõjutavad meie äri kõige rohkem," sõnas Drui.
Äripäev küsib ettevõtetelt, kuidas vihmane suveilm mõjutab nende äritegemist.
Artikkel jätkub pärast reklaami