• OMX Baltic−0,05%307,98
  • OMX Riga0,64%905,86
  • OMX Tallinn0,07%2 104,04
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,31
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,08%10 470,3
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,27
  • OMX Baltic−0,05%307,98
  • OMX Riga0,64%905,86
  • OMX Tallinn0,07%2 104,04
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,31
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,08%10 470,3
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,27
Oleme Tallinnas olnud kasumis avamisaastast peale, lausus Stockmann Grupi asepresident Maisa Romanainen Kaubanduse aastakongressil.
Romanaineni sõnul on see üsna tähelepanuväärne. Ta lisas, et Stockmann on üldse Balti riikides (Eestis ja Lätis) alati olnud kasumlik ning kui Balti riikide osakaal kogu grupi 1,24 miljardi eurosest käibest on tänaseks 7%, siis kasumis on osakaal suurem. Ta ei täpsustanud numbrit.
Stockmann on Tallinnas 1993. aastast, aastal 1996 avati kaubamaja praegusel kohal. Leedu turg oli Romanaineni sõnul grupis arutlusel enne kriisi, hetkel mitte.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele