• OMX Baltic0,01%308,18
  • OMX Riga0,38%903,5
  • OMX Tallinn0,05%2 103,59
  • OMX Vilnius0,2%1 453,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,27%10 489,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,38
  • OMX Baltic0,01%308,18
  • OMX Riga0,38%903,5
  • OMX Tallinn0,05%2 103,59
  • OMX Vilnius0,2%1 453,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,27%10 489,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,38
Peaminister Andrus Ansipi sõnul ei pea 1500 valimistel ausalt osalenud Reformierakonna liiget kannatama viie isiku tõttu, kes sisevalimistel tulemustega manipuleerisid.
"See pole õige. Ei tohi anda eeskirjade vastu eksijatele õigust ausate inimeste käitumist dikteerida," sõnas Ansip täna valitsuse pressikonverentsil.
Ta viitas parteikaaslasele Jüri Jaansonile, et ka spordis on viimase 20 aasta jooksul mindud seda teed, et iga eksimuse puhul ei pea võtma võimaluse nendelt, kes pole eksinud. "Need, kes on õigesti teinud, nemad ei pea uut starti tegema ega vastutama," andis Ansip hinnangu partei uue üldkogu kokkukutsumisele ja uue juhtkonna valimistele.
Justiitsminister Hanno Pevkur rääkis, et on peaministriga nõus. "Kui 1500 inimest on käitunud seaduskuulekalt, siis neli-viis ei saa öelda, et tulge uuesti ette," märkis ta.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele