• OMX Baltic0,00%308,14
  • OMX Riga0,64%905,81
  • OMX Tallinn0,12%2 105,01
  • OMX Vilnius0,01%1 450,57
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,16%10 477,96
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,13
  • OMX Baltic0,00%308,14
  • OMX Riga0,64%905,81
  • OMX Tallinn0,12%2 105,01
  • OMX Vilnius0,01%1 450,57
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,16%10 477,96
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,13
Pärast seda, kui Eesti IT lipulaevast Nortal lahkus lühikese ajaga hulk võtmetöötajaid, kes asusid tööle vastloodud konkureerivasse firmasse Iglu, ei saa Nortali suuromanik Priit Alamäe rahu, kirjutab Eesti Ekspress.
Ta viis nn Iglu küsimuse Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) aukohtusse ilmselge sooviga, et kohus sellise tema hinnangul ebaeetilise äripraktika hukka mõistaks.
Hiljuti arutaski ITLi eetikakoodeksi järgimist kontrolliv mitteavalik aukohus Iglu/Nortali tüli, kuid otsus jäi vähemalt esialgu õhku, kirjutas väljaanne.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele