• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 2254,75%72 463,12
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,11
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 2254,75%72 463,12
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,11
On selge, et Eestis pole kahele päevalehele kohta, kuid senine olukord ajakirjandusturul jätkub nii kaua, kuni Ekspress Grupp Eesti Päevalehele peale maksab, ütles Eesti Meedia juhatuse esimees Mart Kadastik.
Ta rääkis ETV saates "Kahekõne", et Eesti, mis on kõige väiksem ja mitte kõige rikkam Euroopa ajakirjandusturg, ei suuda kindlasti üleval pidada kahte kvaliteedi poole pürgivat päevalehte või hommikulehte, vahendab ERR.
Kadastik märkis, et digitaallahendused pakuvad nüüd muid võimalusi paberväljaande asemel teisele turule sisenemiseks.
Eesti Meedia jaoks pole oluline, kui suur on Postimehe tiraaž, sest raha peavad teenima muud harud, eriti trükikoda. Kuna Skandinaavias on trükimasinaid vähe, siis näeb Kadastik lähiaastatel trükkimises ettevõtte jaoks head võimalust.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele