• OMX Baltic0,06%308,31
  • OMX Riga0,12%901,15
  • OMX Tallinn0,19%2 106,57
  • OMX Vilnius0,11%1 451,96
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,33%10 496,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,44
  • OMX Baltic0,06%308,31
  • OMX Riga0,12%901,15
  • OMX Tallinn0,19%2 106,57
  • OMX Vilnius0,11%1 451,96
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,33%10 496,55
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,44
Sotsiaalminister Taavi Rõivas ütles tänasel pressikonverentsil, et kui jälgida viimaste aasta uudiseid, siis sotsiaalvaldkonda läheb pool miljardit eurot, selle raha eesmärk on viia hoolekanne paremale  tasemele. 
Ajakirjanik Tiina Kangro kirjutas tänases Äripäevases sellest, et Eesti kaotab 10 miljardit eurot, sest paljud tööealised inimesed peavad tegelema omaste hooldamisega. Äripäev uuris, mida arvab sellest sotsiaalminister Taavi Rõivas.
Minister selgitas, et pool miljardit eurot läheb selleks, et et pakkuda kvaliteetsemaid teenuseid üle Eesti ja et neil inimestel, kes vajavad abi, oleks, kuhu pöörduda.
Ta tõdes, et Eestis on omavalitsusi, kus on hoolekandeteenused hästi arenenud ja märgatavalt kasvanud. "Aga on ka neid omavalitsusi, kes vajavad abi," lisas Rõivas.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele