• OMX Baltic0,01%308,18
  • OMX Riga0,38%903,5
  • OMX Tallinn0,05%2 103,59
  • OMX Vilnius0,2%1 453,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,27%10 489,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,38
  • OMX Baltic0,01%308,18
  • OMX Riga0,38%903,5
  • OMX Tallinn0,05%2 103,59
  • OMX Vilnius0,2%1 453,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,27%10 489,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,38
Peaminister Andrus Ansip ütles tänasel pressikonverentsil, et tal on häbi selle üle, mis juhtus 2011. aastal Reformierakonna sisevalimistel.
"Jätkame kindlasti reformierakonna kampaaniaga „Uhke Eesti üle“ Loomulikult ei ole mina uhke selle üle, mis 2011. aasta valimistel aset leidis. Indetiteedivarguse üle ma ei ole ka uhke,“ märkis Ansip.  „Mul on häbi, mis juhtus. Ma olen uhke eesti rahva ja riigi üle.“
Eesti Ekspress avalikustas eelmisel nädalal, et pahaaimamatud Lääne-Virumaa vanainimesed osalesid enda teadmata peaminister Andrus Ansipi partei juhatuse moodustamisel Reformierakonna sisevalimistel 2011. aastal. Skandaali tõttu viskas juhatus erakonnast välja europarlamendisaadiku Kristiina Ojulandi.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele