Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Eesti lennufirma lendab Soomes esialgu pea tühjalt
Eesti lennufirma NyxAir alustas täna lendamist Soome riigi toetatud siseliinidel, esimene lend maandus hommikul põhjaosas Kemi-Tornios lennuplaanis ettenähtust hiljem, kirjutab Yle uudisteportaal.
Eesti lennufirma NyxAiri kodulehel on märtsi lõpust üleval kuulutus, et otsitakse piloote Saab 2000-le. Sama lennuk lendab ka Soome siseliini.
Foto: NyxAir
Üheksa asemel jõudis lennuk kohale veidi enne kümmet. Lennuk hakkab lendama nädala sees kolm korda päevas ja nädala lõpus läheb laupäeva hommikul lend Helsingisse ja pühapäeva õhtul tagasi.
Eelmisel nädalal Tallinna–Kuressaare liinil lendama hakanud NyxAir oli pühapäeval ja esmaspäeval juba sunnitud oma lennuki rikke tõttu kasutama lennukompanii Nordica lennukit.
Eesti lennufirma NyxAir teenindab alates sellest nädalast kahte Rootsi siseliini, lennates Stockholmi Bromma lennujaamast Malmösse ja Ängelholm-Helsingborgi, teatas ettevõte.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.