Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul on valitsuse viimased koroonapiirangud olnud mõistlikud, kuid mingit kriitikat ei kannata kulude kompenseerimine oma poed sulgema pidanud kaupmeestele.

- Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul e-kaubandus päriselt poes käimist ja ostmist ei asenda.
- Foto: Andras Kralla
Guido Pärnits, kes juhib Ülemiste kaubanduskeskust, on selle valdkonna tipptegija. Samuti nagu ka Allan Remmelkoor, kes vedas Ülemiste keskusest üle magistraali asuvat T1 kaubanduskeskust, mis ometigi läks pankrotti. Pärnits ütles intervjuus raadiosaatele "Kuum tool", et T1st Ülemistele õiget konkurenti ei kujunenudki. Vigu, mida seal tehti, oskab Pärnits üles lugeda terve rea,
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Scandagra Eesti AS-i viljaäri juhi Marge Pähkli ja teraviljaostujuhi Urbo Viliberti sõnul kõigub nisu hind praegu kitsas vahemikus ning suuremaid hinnahüppeid ei nähta. Võrreldes eelmise saatega on nisu päevahind langenud ligikaudu 4–5 eurot tonni kohta ning turu peamine fookus on jätkuvalt ilmastikul.