Reformierakonna peol pidutsemisega tagasi ei hoita, pärast keskkööd pandi kõlaritest üürgama Queeni „We are the champions“.

- Hanno Pevkur (keskel) valimispeol tähistamas.
- Foto: Raul Mee
Kohe pärast e-häälte avaldamist läks Reformierakonna peol häälekaks, kõlasid hõisked ja huilged. "Tundub, et valija on rääkinud," ütles erakonna juht Kaja Kallas. "Kui ekraani õigesti nägin, siis meil läks vist päris hästi," muigas ta. "Olen väga tänulik."
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Pärast e-häälte laekumist läks valimisi juhtima Reformierakond, EKRE langes teiseks ning kolmas on Keskerakond.
Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid sõnas praegustele valimistulemustele peale vaadates, et Reformierakonnal, Eesti 200-l ja sotsidel on koalitsioon koos.
Paari tunni pärast selguvates valimistulemustes leidub kindlasti ka üllatusi, arvab Reformierakonna liige Urmas Paet. „Ikka häid üllatusi, loodan,“ ütles ta.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.