Jaanipäev toob liiga sageli kaasa ületarbimise ja raiskamise peo. Eesmärk ei peaks olema pelgalt söömine ja ostmine, vaid nutikalt söömine ja ostmine – on parem nii rahakotile kui tervisele, kirjutab Rimi Eesti tegevjuht Vaido Padumäe.

- Vaido Padumäe
- Foto: Raul Mee
„Ütle, kust ma rada teha tohin…“ See vana tuntud jaanipäeva laul kostab tuleval nädalavahetusel kindlasti paljude lõkete ümber. Pole ka ime, tulemas on eestlaste aasta üks tähtsamaid pühi. Minu loo pealkiri on sedakorda sootuks kahemõtteline. Tahan rääkida rajast, mille meie eestlastena saame luua eeskujuks kõikidele teistele. Teiste all mõtlen ma suurelt. Mõtlen teisi riike, ettevõtjaid, kodanikke ja meie lapsi.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Scandagra Eesti AS-i viljaäri juhi Marge Pähkli ja teraviljaostujuhi Urbo Viliberti sõnul kõigub nisu hind praegu kitsas vahemikus ning suuremaid hinnahüppeid ei nähta. Võrreldes eelmise saatega on nisu päevahind langenud ligikaudu 4–5 eurot tonni kohta ning turu peamine fookus on jätkuvalt ilmastikul.