Mart Raamat: bensiiniaktsiisi langetus kui võimalus eestlaste ostujõudu toetada
Mootoribensiini aktsiisi langetamise majanduslik mõju avalduks selles, et inimesed saaksid raha siseriiklikku esmatarbimisse suunata, kirjutab Eesti Õliühingu tegevjuht Mart Raamat vastuseks president Alar Karise majandusnõunikule Kaspar Ojale.
Ilmselt kõige selgemalt jõuavad Venemaa verise kallaletungi majanduslikud mõjud Eesti ja laiemalt kogu maailma inimesteni läbi rekordiliste kütusehindade. Valitsuste jaoks on kõrged tanklahinnad peavaluks ning paljud Euroopa Liidu riigid – näiteks Rootsi, Saksamaa, Poola ja Belgia – on otsustanud autojuhtide koormat kergendada kütuseaktsiisi langetamisega. Eesti valitsus pole aga seni suutnud aktsiisilangetuses kokku leppida. Kahjuks on taas kord avalikus diskussioonis välja ujunud tavalised väärarusaamad kütuseaktsiisi langetamise mõjudest ja sellega saavutatavatest eesmärkidest.
Eesti Panga ökonomist ja president Alar Karist nõustav Kaspar Oja ei soovita Eestil praegu kütuseaktsiisi langetada, kuigi hinnad tanklates on lühikese ajaga järsult tõusnud.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.