Meil ja mujalgi valitsev äpimaania võiks ja peaks hakkama kaduma, kirjutab Elisa valdkonnajuht Joosep Põllumäe.

- “Kui ainsaks põhjuseks rakenduse loomisel on hirm teistest maha jääda, ei saagi midagi head oodata,” kirjutab Joosep Põllumäe. Pilt on illustreeriv.
- Foto: AFP/Scanpix
Enamiku inimeste telefonid on täis rakendusi, mida on kasutatud vaid mõne korra või mis otsitaksegi üles mõnel väga üksikul juhul. Heade äppide loomise vastu ei tohiks kellelgi midagi olla, kuid nii Eestis kui mujal valitseb äpimaania – poolikuid ja väheste funktsioonidega rakendusi tehakse lihtsalt tegemise pärast, vilistades nii jätkusuutlikkusele kui ka inimeste mugavusele.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Scandagra Eesti AS-i viljaäri juhi Marge Pähkli ja teraviljaostujuhi Urbo Viliberti sõnul kõigub nisu hind praegu kitsas vahemikus ning suuremaid hinnahüppeid ei nähta. Võrreldes eelmise saatega on nisu päevahind langenud ligikaudu 4–5 eurot tonni kohta ning turu peamine fookus on jätkuvalt ilmastikul.