Elatisvõlgnik, kes töötab, saab palka ja leiab ikkagi viisi igakuisest kohustusest mööda hiilida, ei ole ainult seaduserikkuja – ta on inimene, kes paneb oma lapse iga kuu valima toidu ja normaalse lapsepõlve vahel, kirjutab riigikogu liige Reili Rand (SDE).
Hea lugeja! See siin on alles sisuka loo esimene lõik. Kui sa oleks tellija, saaksid seda artiklit lugedes teada:
- miks seob Reili Rand elatisvõlglaste probleemi otseselt Eesti sündimuse langusega;
- kui suure majandusliku ja sotsiaalse kahju tekitab ühiskonnale lapse kasvamine vaesuses;
- milliseid muudatusi pakub autor elatise kättesaamise ja üksikvanemate toimetuleku parandamiseks.