Paberlehtedest loobutakse niikuinii, aga kaks suurt meediamaja mängivad teineteisega mängu, kirjutab endine ajakirjanik Toomas Herm.
Hea lugeja! See siin on alles sisuka loo esimene lõik. Kui sa oleks tellija, saaksid seda
artiklit lugedes teada:
- miks peavad kaks suurt meediamaja paberlehtedest loobumist ühtaegu vältimatuks ja samas ohtlikuks sammuks;
- kuidas mõjutavad Omniva kojukande tariifid Postimehe ja Delfi Meedia strateegilisi valikuid;
- miks nimetab autor olukorda vangi dilemmaks ja kelle kasuks töötab selles mängus aeg.