• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 2252,72%71 055,56
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,12
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 2252,72%71 055,56
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,12
CNBC Jim Crameri sõnul on investorid peale Dow Jonesi 20 000 punkti piiri ületamist motiveeritud oma aktsiaid müüma ning panustavad pigem S&P 500 aktsiatesse.
Kuidas reageerib turg Dow Jonesi 20 000 punkti väärtuse ületamisele?
  • Kuidas reageerib turg Dow Jonesi 20 000 punkti väärtuse ületamisele?
  • Foto: EPA
USA börsid olid täna tõusuteel, Dow Jonesi väärtus ligines 20 000 punktile. Crameri sõnul võib indeksi väärtuse kasvamine sellele tasemele põhjustada mahamüümise. “Ma arvan, et inimesed ütlevad, et see on liialdatud ning paneb investorid müüma,” lisas Cramer.
Tema sõnul on kõik aga veel lahtine, kuna paljud ettevõtted ei ole veel oma tulemusi avaldanud. “Me ei tea veel, kuidas läheb IBM-l või Wal-Martil. See peaks selguma viie nädala pärast,” märkis ta.
Paljud ettevõtted avaldavad lähinädalatel oma kvartaliraportid.
 

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele