Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
WeWork loobus aktsiate börsile viimisest
USA ettevõte WeWork, mille ärideeks on pakkuda idufirmadele jagatud kontoripinda, teatas, et loobub aktsiate avalikust esmaemissioonist ning esitab avalduse varasema IPO taotluse tagasivõtmisest.
Jagatud kontoripinna jagamist pakkuv WeWork võtab ametlikult tagasi oma aktsiate avaliku esmaemissiooni taotluse. Pildil on WeWorki jagatud kontoripind Seoulis Lõuna-Koreas.
Foto: EPA/YONHAP
Alles nädal tagasi oli WeWorki emaettevõte, We Company, teatanud firma asutaja Adam Neumanni tegevjuhi ametikohalt tagandamisest, et taastada investorite huvi firmasse investeerimise vastu.
WeWorki emafirma teatas, et lükkab aktsiaemissiooni edasi. Ettevõte ei saanud piisavalt palju investorite poolehoidu ning firma jätkub kahjumlikult, vahendab MarketWatch.
Softbanki loodud hiiglaslik 97 miljardi dollariline riskifond, kes on mitme ettevõtte turuväärtused pilvedesse tõstnud, peab investeeringute puhul valmistuma kaotusteks.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.