Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tarmo Sild: Eesti e-tiitlit enam ei eksisteeri
Sel nädalal rahakaasamise plaanidest teatanud IuteCrediti tegevjuht ja Arco Vara suuraktsionär Tarmo Sild leiab, et Eesti on oma e-riigi tiitli minetanud ja meie pangad elavad eilses päevas.
“Ühisrahastus teeb ära selle töö, mille oleks tegelikult pidanud tegema pangad,” arvab Tarmo Sild
Foto: Eiko Kink
“Eesti e-tiitlit enam ei eksisteeri. Ostsin siin mõni päev tagasi aktsiaid ja pidin raha kandma ühest pangast teise panka – mõlemad Eesti pangad,” selgitas ta. “Ja noh, sel päeval need aktsiad ostmata jäidki, sest raha ühelt pangakontolt teise panga kontole ei jõudnud.”
Eestist pärit rahvusvaheline finantstehnoloogiaettevõte IuteCredit plaanib kasvada pangaks ja pakkuda tulevikus investeerimisvõimalust ka Eesti investoritele.
Eestist pärit rahvusvaheline finantstehnoloogia ettevõte IuteCredit plaanib kasvada pangaks ja pakkuda tulevikus investeerimisvõimalust ka Eesti investoritele.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.