ELMO Rent teatas täna börsile, et esialgsel hinnangul ületas ettevõte 2021. aastaks planeeritud kulutusi. Kulutuste suurenemise tingisid ettevõtte hinnangul taksoteenuse lisandumine ärimudelisse, Elektritakso OÜ soetamiseks tehtud kulu, kütuse- ja elektrihinna tõus ning suurenenud palgakulu.
Nasdaq Tallinna börsi noteerimis- ja järelevalvekomisjon otsustas määrata ELMO Rent ASile First Northi reglemendi rikkumise eest leppetrahvi summas 500 eurot.
Tallinna First Northi alternatiivbörsil noteeritud ELMO Rendi värskeimatest müüginumbritest selgub, et ettevõtte käive märtsis oli umbes 3,5 korda kõrgem kui aasta eest, suurima osa sellest andis autode edasimüük.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.