Ekspress Grupi teise kvartali müügitulu vastas ootustele.
Foto: Liis Treimann
Ekspressi esimese poolaasta müügitulu oli 29,8 miljonit eurot, suurenedes võrreldes eelmise aasta sama ajaga 23%. Puhaskasum kasvas 12% ja oli 0,76 miljonit eurot. Digitaalsete tulude osakaal moodustas juuni lõpus 76% kogukäibest.
Riigikohus ei võtnud 13. juuni määrusega menetlusse Margus Linnamäe suuromanduses oleva MM Grupi kassatsioonkaebust Ekspress Meedia vastu ebaõigete andmete ümberlükkamiseks ja kahju hüvitamiseks, teatas ettevõte börsile.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.