Kaubamaja Grupp plaanib maksta 27 miljonit eurot dividende
Tallinna Kaubamaja Grupi juhatus tegi aktsionäridele ettepaneku maksta eelmise aasta eest dividendi 0,68 eurot aktsia kohta ehk kokku 27,7 miljonit eurot, teatas ettevõte.
Tallinna Kaubamaja suuromaniku NG Investeeringute juhatuse esimees Jüri Käo.
Foto: Andras Kralla/Äripäev
Dividendi väljamaksest saaks suuromanik, 67protsendilise osalusega NG Investeeringud kokku 18,56 miljonit eurot. Ettevõtte suuremad omanikud on omakorda näiteks Enn Kunila, Andres Järving, Jüri Käo ja perekond Vanaselja.
Tallinna Kaubamaja nõukogu otsustas 17. veebruaril, et juhatuse liikmena jätkab Raul Puusepp, kelle volitusi pikendati uueks 3aastaseks ametiajaks alates 6. märtsist 2023, teatas ettevõte börsile.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.