USA börs lõpetas veebruarikuu viimase päeva langusega
Wall Streeti indeksid lõpetasid veebruarikuu viimase päeva punaselt. Teisipäeva volatiilses kauplemises lõpetas Dow Jonesi tööstuskeskmine 0,7% madalamal, S&P 500 kaotas 0,3% ja Nasdaq liitindeks langes 0,1%.
Aktsiad sulgusid esmaspäeval kõrgemal, mis andis tõuke ajutisele taastumisele Wall Streeti aasta halvimast nädalast. Kõik kolm indeksit lõpetasid veebruari punases pärast optimistlikku aasta algust jaanuaris.
Foto: Reuters/Scanpix
Optimism, mis tõi jaanuaris aktsiaid üles ja võlakirjade tootluse alla, on sel kuul raugenud.
Kui eelmine nädal oli Wall Streeti indeksitele halvim alates detsembrist, siis esmaspäeval paranes olukord kohe peale turgude avanemist. Päeva lõpus sulgusid indeksid rohelises: S&P 500 +0,25%, Nasdaq +0,63%, Dow Jones +0,15%.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.