Grab2Go esimene automaat töötab Raplas Risti Kaubanduskeskuses. Fotol ettevõtte tegevjuht Mart Viilipus (paremal) ja tarkvara arendusjuht Ago Mõlder.
Foto: Andras Kralla
Aktsiate esmase pakkumise käigus pakutakse Nasdaq First Northi kauplemissüsteemis kuni 992 000 Grab2Go lihtaktsiat, millega soovitakse kaasata ligikaudu 1,2 miljonit eurot.
Idufirma ajas selja sirgu ja võttis vastu raske otsuse kaua plaanitud börsileminek kevadesse nihutada, sest aeg turgudel tundub liialt ärev ja viimaste rahakaasamiste edu börsil tundub küsitav.
Eile avati Raplas esimene iseteenindusapteek ning plaan on võimalusel aasta pärast laieneda Tallinnasse, rääkis Äripäeva hommikuprogrammis Benu frantsiisijuht Rainer Kaseväli.
Kaubandust automatiseeriv ja digitaliseeriv idufirma Grab2Go jagab järgmise börsiteekonna etapi õppetunde – kuidas võiks ja saaks finantsprognoose heitlikul ajal efektiivsemalt koostada ning kuidas see kõik üheks viisakaks finantsprognoosiks börsikirjeldusse kokku saada.
Kaubandust automatiseeriv ja digitaliseeriv idufirma Grab2Go hoiab kümne küünega kinni eesmärgist septembris First North börsile jõuda ning jagab lugejatega õppetunde, et järgmised tulijad ei peaks aega ja raha raiskama.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.