Nordic Fibreboard sai elektrilepinguga suure kvartalikahjumi
Balti lisanimekirjas noteeritud puitkiudplaadi tootja Nordic Fibreboardi kvartalitulemusele lisandus kahjumliku elektrilepingu tõttu 0,4 miljoni eurone miinus.
Nordic Fibreboardi tuuletõkkeplaadiga ketud maja sõrestik.
Foto: Nordic Fibreboard
Nordic Fibreboardi käive esimeses kvartalis oli 2,5 miljonit eurot, nagu mullu samal ajal. Eelmise aasta esimese kvartaliga teenitud 152 000 eurose kasumi asemele saadi tänavu ent 597 000 eurone kahjum.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.