Ravimitootja Pfizeri müük kolmandas kvartalis ei vastanud ootustele ning ettevõte teatas esimesest kvartalikahjumist alates 2019. aastast, vahendas Bloomberg.
Pfizer teatas teisipäevases avalduses, et kolmanda kvartali kogukäive langes 42% ehk 13,2 miljardi dollarini. Ettevõte teenis korrigeeritud baasil 17 senti kahjumit aktsia kohta.
Saime pandeemia ajal kõik patsientide ja investoritena targemaks, mõni ka rikkamaks. Oluline on aga kogutud teadmised ja jõukus efektiivselt ära kasutada, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Börsipäeva rohelises alustanud USA peamine aktsiaindeks S&P 500 taandus turu sulgumise ajaks, pannes langusega silma paistnud septembrile punase punkti.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.