• OMX Baltic−0,02%308,1
  • OMX Riga0,25%902,37
  • OMX Tallinn0,07%2 104,12
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,29%10 491,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,16
  • OMX Baltic−0,02%308,1
  • OMX Riga0,25%902,37
  • OMX Tallinn0,07%2 104,12
  • OMX Vilnius−0,01%1 450,27
  • S&P 500−0,1%7 358,22
  • DOW 300,35%51 848,9
  • Nasdaq −0,43%25 476,64
  • FTSE 1000,29%10 491,46
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,16
Tallinna börsi ühtede tuumikettevõtetena tuntud Enefit Green, Tallinna Sadam, Harju Elekter ja Tallinna Kaubamaja kinnitasid Investor Toomase konverentsi laval, et dividend on nende jaoks prioriteet.
Investor Toomase konverentsil avasid Harju Elektri juht Tiit Atso, Tallinna Kaubamaja juht Raul Puusepp, Tallinna Sadama juht Valdo Kalm kui Enefit Greeni finantsjuht Veiko Räim ettevõtete plaane ja käekäike.
  • Investor Toomase konverentsil avasid Harju Elektri juht Tiit Atso, Tallinna Kaubamaja juht Raul Puusepp, Tallinna Sadama juht Valdo Kalm kui Enefit Greeni finantsjuht Veiko Räim ettevõtete plaane ja käekäike.
  • Foto: Raul Mee
„Omanikul peab palgapäev olema. Püüame kuni poole oma puhaskasumist alati aktsionäridele jagada,“ kinnitas kogu oma börsiajaloo vältel ehk 26 aasta jooksul alati dividende jaganud Harju Elektri juht Tiit Atso.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 16:42
Eesti investorid märkisid Leedu kinnisvarahaldaja võlakirjapakkumisest ligi viiendiku
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele