Tallinna börsi hiiglased lubasid dividendi: omanikul peab palgapäev olema
Tallinna börsi ühtede tuumikettevõtetena tuntud Enefit Green, Tallinna Sadam, Harju Elekter ja Tallinna Kaubamaja kinnitasid Investor Toomase konverentsi laval, et dividend on nende jaoks prioriteet.
Investor Toomase konverentsil avasid Harju Elektri juht Tiit Atso, Tallinna Kaubamaja juht Raul Puusepp, Tallinna Sadama juht Valdo Kalm kui Enefit Greeni finantsjuht Veiko Räim ettevõtete plaane ja käekäike.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.