Täna toimunud Enefit Greeni aktsionäride üldkoosolekule oli registreerunud 73 aktsionäri, kes lisaks möödunud majandusaasta aruande kinnitamisele andsid poolt- või vastuhääli ka dividendi väljamaksmiseks ning nõukogu liikmete koosseisu muutmiseks.
Enefit Greeni juhatuse liige ja finantsjuht Veiko Räim, Eesti Energia juht ja Enefit Greeni nõukogu esimees Andrus Durejko ja Enefit Greeni juht Aavo Kärmas. Täna toimunud Enefit Greeni aktsionäride üldkoosolek Fotografiskas.
Foto: Andras Kralla
Enefit Greeni aktsionärid kinnitasid täna toimunud koosolekul ligi 28 miljoni euro maksmise dividendiks, mis teeb 0,105 eurot aktsia kohta. Eelmisel aastal maksti 0,208 eurot aktsia kohta.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.