Tegevjuht Steve Huffman New Yorgi börsil Redditi aktsia esimesel kauplemispäeval.
Foto: Reddit
Reddit teatas eile pärast börsipäeva kokkuleppest OpenAiga, mis avab tehistaibu arendajaile Redditi foorumikeskkonnad. OpenAi saab oma keelemudelit Redditi foorumite peal treenida ja samas oma kasutajatele Redditist pärit sisu näidata.
Neljapäeval tegi USA aktsiaturul börsidebüüdi ligi 20aastane sotsiaalmeediaplatvorm Reddit. Aktsia hind kerkis kiirelt 70 protsenti ja päeva lõpetas 50protsendilise tõusuga.
2005. aastal loodud meelelahutuse ja sotsiaalvõrgustiku leht Reddit avaldas neljapäeval taotluse minna börsile, olles viimaste aastate jooksul esimene sotsiaalmeedia ettevõte, kes suundub USA börsile.
Baltikumi investorid saavad nüüd märkida Läti taristufirma LAU Infra Groupi aktsiaid. Tegemist on esimese korraga, kui Läti riigile kuuluv ettevõte kaasab kapitali aktsiate avaliku pakkumise kaudu. Ligi 100 miljoni euro suuruse aastakäibega kasumlik ettevõte plaanib kaasatud kapitali kasutada kasvu kiirendamiseks ning prognoosib esimesel kahel aastal IPO investoritele keskmiselt 7-protsendist dividenditootlust.