Amazoni ja Inteli eestvedamisel põrkasid USA aktsiad reedel taas ülespoole, hoolimata vähest töökohtade juurdekasvu näidanud töötururaportist.
S&P 500 indeks edenes 0,41%, Nasdaqi liitindeks 0,8% ja Dow Jonesi tööstuskeskmise indeks 0,69%. Põrke tulemusel tegid indeksid osa selle nädala kaotustest tagasi, kuid sellegipoolest jäi nädal kõigil kolmel indeksil miinusmärgiliseks: S&P 500 taandus 1,37%, Nasdaq 1,5% ja Dow 0,15%.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Neljapäeval vedas USA aktsiate langust tehnoloogiarohke Nasdaq liitindeks, sest Meta ja Microsofti eelmise kvartali tulemused kergitasid esile tehisintellektile tehtavate kulude suurenemise mure, vahendas Yahoo Finance.
USA aktsiad liikusid kolmapäeval erisuunaliselt, kuna Alphabeti korralik kasum suurendas optimismi tehnoloogiahiidude tulemuste suhtes, kuid ei suutnud tõsta tehnoloogiarohkeid indekseid, vahendas Yahoo Finance.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.