Tallinna börsil noteeritud Ekspress Grupp suurendas viimases kvartalis Balti riikides digitellimuste arvu 7 protsenti, Eestis sai meediakontsern tagasihoidlikuma kasvu.
Ekspress Grupi juhatuse esimees Mari-Liis Rüütsalu hindab 2024. aasta kasvu Balti riikides tervikuna heaks tulemuseks.
Foto: Andras Kralla
ASi Ekspress Grupp digitaalsete tellimuste hulk kasvas 2024. aastal võrreldes eelnenud aasta sama perioodiga Balti riikides kokku 15% (neljandas kvartalis 7%) ja ulatus detsembri lõpus 238 182ni.
Erkki Raasuke ja Mari-Liis Rüütsalu vangerdasid oma isiklikust portfellist aktsiaid ettevõtte alla ja seda ajal, kui suur osa investoreid kaalus tulumaksuseaduse muudatuse tuules ettevõtete alt aktsiad hoopis eraisiku alla viia.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.