Hoolimata sellest, et mulluse viimase kvartali majanduslangus osutus ootamatult kiireks kasvuks, lõpetas Tallinna börs esmaspäeva sügavas miinuses, kus tõusvaid aktsiaid oli vaid neli ning neist kolm väikese käibega.
Rõõm on näha, et siinne investeerimiskultuur on edasi arenenud ja jaeinvestorid jõudnud võlakirjade juurde, aga teadlikkuse tõusmiseks on jätkuvalt palju ruumi, kirjutab tänavu aasta investori tiitliga pärjatud Lev Dolgatsjov.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.