Buumiaastatel võimsat kasvu ning enam kui miljoni euro eest kasumit teeninud Madis Müüri investeerimisettevõte Müüri Tall on märtsi algusega pankrotis.
“Madis – tegele lahenduse kallal või astu tagasi,“ postitas idufirma FleetFox asutaja Martin Kristerson Funderbeami keskkonda nõudmise ettevõtte juhtinvestori suunas.
Autopesu ja muud autohooldust pakkuv idufirma FleetFox leidis ellu jäämiseks ja edasi kasvamiseks uued investorid, kes annavad aga raha tingimustel, mis on ajanud tagajalgadele väikeinvestorite nimel kõneleva investori Madis Müüri.
Hoolimata suurtest kaotustest Ampler Bikesiga pole investor Madis Müür kaotanud usku iduettevõtlusesse: tal on jätkuvalt osalus mugavuspoe tehnoloogiat ning müügipunkte pakkuvas Grab2Go-s ja ta usub ka Harju Elektri osalises omanduses olevasse Skeletoni.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.