USA ja Euroopa Liidu vahelised pinged on hakanud dollarit survestama, mis viisid Dow Jonesi ja S&P 500 indeksid börsipäeva avanedes langusesse vastavalt 0,5% ja 0,2%. Nasdaq Composite langes veidi alla nullpunkti.
Rootsi telekomihiid Ericsson teatas oodatust tugevamast neljanda kvartali kasumist ja marginaalide hüppest, mis lennutas ettevõtte aktsiat enam kui 8 protsenti.
Tehnoloogiahiid Amazon võib juba järgmisel nädalal teatada tuhandete kontoritöötajate koondamisest, mis kujuneks ettevõtte kolme aastakümne pikkuse ajaloo suurimaks kärpeks.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.