Tehnoloogiaaktsiate jaoks oli reede halvim börsipäev alates 2025. aasta aprillist: sektor langes üle 5 protsendi. Investorid avaldasid, milliseid aktsiaid nad hinnalanguse järel juurde ostsid.
Hea lugeja! See siin on alles sisuka loo esimene lõik. Kui sa oleks tellija, saaksid seda
artiklit lugedes teada:
- milliseid aktsiaid kasutas Lev Dolgatsjov languse ajal ostukohana ja miks ta reedest müüki krahhiks ei pea;
- miks otsustas Nelli Janson osa tehnoloogiaaktsiaid maha müüa ning kuhu ta vabanenud raha suunas;
- milliseid varasid lisas Raivo Hein portfelli ja miks peab ta praegust langust ajutiseks.