USA aktsiad alustasid uut nädalat võimsa tõusuga, mille veduriks oli tehnoloogiasektor. Samal ajal viis ka USA ja Iraani vaheline rahulepe nafta hinna alla.
Hea lugeja! See siin on alles sisuka loo esimene lõik. Kui sa oleks tellija, saaksid seda artiklit lugedes teada:
- mis pani tehnoloogiaaktsiad Wall Streetil nii jõuliselt rallima ja kui kaua see hoog võib kesta;
- kuidas mõjutas USA ja Iraani relvarahu teade naftaturgu ning mida oodatakse Hormuzi väina avanemisest;
- miks ehmatas Foxi 22 miljardi dollari suurune Roku ost investoreid nii tugevalt.