Robus Groupi IPO toimus üle nelja aasta tagasi, selle eestkõneleja oli börsifirma asutaja ja tegevjuht Mikk-Alvar Olle.
Foto: Andras Kralla
Nasdaq Tallinn teatas, et kuna kohtuotsusest lähtuvalt on Robus Group suunatud likvideerimisele, siis ei vasta emitendi väärtpaberid enam reglemendis sätestatud nõuetele ning kauplemise jätkamine ei ole võimalik.
See juhtus jälle. Hommikukohvi kõrvale börsiteateid sirvides peatus silm eelmisel nädalal järjekordsel kasvuettevõttel, kelle kunagised lennukad lubadused asendusid pankrotiavaldusega.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.