Mälukiibitootja SK Hynix möödus esmaspäeval tehnoloogiaettevõttest Samsung Electronics, saades Lõuna-Korea kõige väärtuslikumaks börsifirmaks.
Hea lugeja! See siin on alles sisuka loo esimene lõik. Kui sa oleks tellija, saaksid seda
artiklit lugedes teada:
- kuidas SK Hynix suutis Samsungi Lõuna-Korea väärtuslikuima ettevõttena troonilt tõugata;
- miks peavad analüütikud HBM-mälukiipide buumi ettevõtte edu peamiseks põhjuseks;
- kuidas kommenteeris Meritz Securitiesi analüütik Kim Sunwoo muutusi mälukiipide tööstuse jõujoontes.