• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 5000,72%7 418,19
  • DOW 301%52 185,48
  • Nasdaq 0,79%25 788,06
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,04
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 5000,72%7 418,19
  • DOW 301%52 185,48
  • Nasdaq 0,79%25 788,06
  • FTSE 1000,31%10 461,63
  • Nikkei 225−0,88%69 174,97
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%85,04
Juulikuu tulemusi kokku lüües unistasin, et minu portfelli väärtus algaks juba järgmise, suurema numbriga. Nüüd arvutasin välja portfellis peituva potentsiaalse kasvu.
Kui analüütikute hinnasihid pooles ulatuseski tõtt räägivad, siis saan varsti tähistama hakata.
  • Kui analüütikute hinnasihid pooles ulatuseski tõtt räägivad, siis saan varsti tähistama hakata.
  • Foto: Andras Kralla
Täpsemalt panin ritta analüütikute hinnasihid ning arvutasin välja potentsiaalse kasvu suuruse. Ja ära sa ütle! Tegin oma arvutused neljapäevase õhtuse seisuga, kui portfell oli 672 945 eurot, ja sain teada, et potentsiaali on portfellil kasvada veel 56 000 euro jagu.

Seotud lood

Investor Toomas
  • 04.08.25, 12:21
Minu portfell lõi uue rekordi, aga Novo Nordisk, Incap ja Wise röövivad unerahu
Investor Toomas analüüsib juulikuud
Juulikuus saan portfelli kasvu üle rõõmu tunda: raha töötas minu eest päris korralikult ning portfell paisus pea 27 000 euro võrra. Kahjuks leidub portfellis ka mitmeid tõrvatilku ja aktsiaid, mille tulevik valmistab mulle veidi muret.
Investor Toomas
  • 06.08.25, 15:53
Investor Toomas: müün midagi maha ja ostan kukkuvat nuga
Taani ravimitootja Novo Nordiski aktsia on viimastel päevadel suurelt kukkunud ja minus kimbatust tekitanud, ent otsustasin nüüd panuseid tõsta.
Investor Toomas
  • 05.08.25, 12:29
Kas osta Novo Nordiskit? Taanlased toovad võrdluse Tour de France’iga
Eile nimetasin Novo Nordiskit oma kuukommentaaris mitte lihtsalt tõrvatilgaks, vaid suisa tõrvalaiguks, sest see lihtsalt kukkus mu portfellis pooleks. Nüüd läksin sama soojaga enne homseid Novo tulemusi uurima, kas ja kui suur tõrvatilk ta taanlaste jaoks praegu on ja mis tast kodumaal arvatakse. Lohutuseks või nii.
Investor Toomas
  • 01.08.25, 11:00
Microsoftiga pidin jälle hinge kinni hoidma
Tehnoloogiahiid Microsoft moodustab 28,9% minu portfellist, olles selgelt suurim positsioon, mistõttu on kvartalitulemuste avalikustamine alati suure tähtsusega.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:37
Wandoo Finance leidis kiire laenuäri kasvu valemi Ladina-Ameerikast
Lätis peakontorit omav finantstehnoloogia ettevõte Wandoo Finance näeb oma suurimat kasvupotentsiaali Ladina-Ameerikas. Ettevõtte asutaja ja tegevjuhi Iveta Bruvele sõnul on Peruus saavutatud veidi enam kui aastaga laenutaotluste maht, mis läheneb Poola turule, kus ettevõte on tegutsenud kümme aastat. Samal ajal tugevdab Wandoo Finance kohalolekut Baltikumi kapitaliturgudel ning otsib uusi kasvuvõimalusi väljaspool traditsioonilist tarbijalaenuäri.

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele