Veebruaris kirjutasin, et Taani ravimitootja on minu ajaloo halvim investeering ja nii suurt rahalist kaotust pole ma varem näinud, kuid kevadega on lisandunud lootust ja miinus on veidi väiksemaks sulanud.
Hea lugeja! See siin on alles sisuka loo esimene lõik. Kui sa oleks tellija, saaksid seda artiklit lugedes teada:
- mis märgid viitavad sellele, et Novo Nordisk ei pruugi enam olla klassikaline väärtuslõks;
- kuidas moonutasid ühekordsed provisjonid ettevõtte esimese kvartali müüki ja kasumit;
- miks peab autor aktsia taastumiseks kõige olulisemaks just kasvuloo naasmist lauale.