Mul on endiselt kuklas tees, et energeetika võiks saada kasu andmekeskuste rajamisest. Sellega seoses leidsin uue põneva aktsia, mis on konkurentidest soodsamalt hinnastatud.
Hea lugeja! See siin on alles sisuka loo esimene lõik. Kui sa oleks tellija, saaksid seda artiklit lugedes teada:
- miks peab autor Vistrat andmekeskuste energiabuumist võitjaks hoolimata sellest, et aktsia pole enam põhjast;
- kuidas mõjutab suure osa elektritoodangu ette müümine Vistra võimet teenida tehisintellekti buumist lähiaastatel;
- millised lepingud Meta ja Amazoniga annavad vihje, et nõudlus Vistra elektri järele võib pikalt kasvada.