Kui täna hommikul ütles Äripäeva raadios kaupleja Igor Dorošenko, et Adobe aktsia on liiga odav, käis minu peas kohe kassaaparaadi kõll. Jah, ka minule meeldib raha ning kui keegi ütleb, et miski on turul liiga odav, siis tihtipeale ratsionaalne mõtleja minus taandub ning esile kerkib impulsiivne ärikas.
Hea lugeja! See siin on alles sisuka loo esimene lõik. Kui sa oleks tellija, saaksid seda
artiklit lugedes teada:
- miks võib Adobe aktsia näida konkurentidega võrreldes odav, kuid ostuotsus ikkagi venib;
- kuidas hindab autor Adobe’i viimaseid majandustulemusi ja mida näitavad ettevõtte rahavood investorile;
- mida pidas Igor Dorošenko silmas, kui nimetas Adobe aktsiat liiga odavaks;
- miks hoiavad AI-surve ja juhtkonnavahetus osa investoreid Adobe’ist eemale.